Kategorie
Bez kategorii

Siatka ogrodzeniowa – ocynkowana, metalowa czy druciana?

Jak zrobić ogrodzenie z siatki drucianej? Siatka ogrodzeniowa jest nieodzowną częścią naszego życia. Zwłaszcza w domkach ogrodowych jest często stosowany przy określaniu granic gruntów. Musimy je również chronić, jeśli uprawiamy warzywa i/lub hodujemy zwierzęta w naszym ogrodzie. Dlatego musimy zainstalować systemy siatek drucianych, które uniemożliwią obcokrajowcom wejście do ogrodu. Powodów jest wiele. Ogrodzenie z siatką ogrodzeniową jest produktem odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne i może służyć przez wiele lat bez zużycia. Ponieważ w produkcji ogrodzeń z siatki drucianej stosuje się metody powlekania, aby zapobiec rdzewieniu i ścieraniu. Jakie są więc rodzaje ogrodzeń z siatki drucianej? Jak zrobić ogrodzenie z siatki drucianej? Jako Limex wyjaśnimy wam dzisiaj tę kwestię. Jak wiadomo, Limex jest jednym z najlepszych producentów ogrodzeń z siatki drucianej w Gdańsku. Jeśli szukasz producenta ogrodzeń ogrodowych, skontaktuj się z nami – u nas siatka ogrodzeniowa w dobrej cenie. Twój montaż ogrodzenia ogrodu jest wykonywany przez nasze zespoły ekspertów i chętnie Ci przedstawiany. Teraz przyjrzyjmy się, jak zrobić ogrodzenie z siatki drucianej. Systemy ogrodzeniowe są łatwe w montażu. Istnieją 2 rodzaje ogrodzenia z siatki drucianej.

Ogrodzenie z siatki drucianej z betonowym słupem, a ogrodzenie z drutu ze słupkiem rurowym:
Montaż obu modeli ogrodzeń jest podobny. W pierwszym etapie budowy ogrodzenia z drutu wiercone są w ziemi otwory o średnicy 50 cm i głębokości 80 cm. Te otwory są przeznaczone na kijki. Otwory te są zwykle wiercone w zakresie 3 metrów. Najważniejszym punktem jest tutaj zastosowanie zaprawy betonowej. Do otworów wlewa się zaprawę betonową, aby słupy stały w miejscu. Ta zaprawa jest w zakresie od 300 do 400 dawek. Powodem korzystania z tych zakresów dozowania jest zapewnienie, że słupki betonowe lub rurowe są bezpiecznie przymocowane do podłoża. Słupy wsporcze montowane są poprzecznie po obu stronach słupów, dzięki czemu są bardziej odporne na wiatr i warunki atmosferyczne. Inna nazwa słupów wsporczych to słupek słupowy. Te słupy wsporcze są montowane na 2 sposoby. Pierwsza metoda to metoda wkręcania.

Druga metoda to metoda spawania. Te dwie metody mogą być preferowane. Jak produkowane są systemy ogrodzeniowe z drutu? Systemy ogrodzeniowe to nazwa nadana systemom formowanym przez zbrojenie drutów żelaznych w procesie cynkowania i kształtowanych na specjalnych maszynach dziewiarskich. Tak więc systemy ogrodzeniowe z siatki drucianej produkowane z materiału ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i trwałe. Siatka ogrodzeniowa produkowana metodą cynkowania ogniowego może być na życzenie również wykonane metodą powlekania PCV. Powłoka PCV zwiększa trwałość systemów ogrodzeniowych z siatki drucianej, zwiększając tym samym żywotność. Innym środkiem, który można zastosować oprócz ogrodzeń z siatki drucianej, jest zastosowanie ogrodzenia z drutu kolczastego. Druty żyletkowe to dość ostre systemy ogrodzeniowe montowane na spawanych ogrodzeniach z siatki drucianej. Nie zaleca się dotykania gołymi rękami. Bo tnie jak brzytwa.