Kategorie
Bez kategorii

Skąd zamówić łańcuszki bursztyn?

W czym może pomóc bursztyn bałtycki? Bursztyn kolczyki i łańcuszki bursztyn zawiera kwas bursztynowy, naturalny środek przeciwbólowy i leczniczy. Bursztyn rozgrzeje się na Twoim ciele, a kwas bursztynowy zostanie wchłonięty przez Twoją skórę, pomagając w łagodzeniu bólu. Stosowany od wieków bursztyn bałtycki jest stosowany w różnych dolegliwościach, od bólu związanego z ząbkowaniem po artretyzm.

Czy bursztyn łatwo pęka? Prawdziwy bursztyn nie rozkłada się w rozpuszczalniku, w przeciwieństwie do żywicy czy kopalu. Jeśli wlejesz acetonowy lakier do paznokci na próbkę i zmieni on kolor na bursztynowy lub w ogóle zrobi się lepki, to jest to podróbka. Autentycznemu bursztynowi nic nie zaszkodzi. Co robi dla Twojego ciała? Bursztyn może mieć naturalne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ale jego pozytywna korzyść na tym się nie kończy. Bursztyn nazywany jest adaptogenem, czyli pomaga organizmowi pomóc sobie. Z naszego doświadczenia wiemy, że jeśli osoba jest bardziej zrelaksowana i spokojna, lepiej radzi sobie z codziennymi problemami i stresami gdy nosi nasze łańcuszki z bursztynem.

Czy zielony bursztyn z którego wykonane są łańcuszki bursztyn jest naturalny? Zielony Bursztyn to rzadkość zarówno naturalna, jak i sztuczna. Jak każdy bursztyn bałtycki, zielony bursztyn przechodzi dokładnie ten sam proces w swojej podróży, aby stać się półszlachetnym pięknem, które znamy i kochamy. Jednak pewną zieleń można uzyskać sztucznie poprzez manipulowanie wpływem światła na żółty bursztyn.

Czy surowy bursztyn bałtycki jest lepszy niż polerowany? Ponieważ surowy bursztyn zawiera więcej kwasu bursztynowego niż polerowany, surowy jest uważany za silniejszy niż polerowany. Polerowany bursztyn bałtycki został podgrzany i poddany obróbce ciśnieniowej, aby nadać mu połysk by idealnie nadawał się na łańcuszki bursztyn. Wciąż zawiera kwas bursztynowy, ale w mniejszej ilości.