Kategorie
Bez kategorii

Czy długopisy reklamowe w Warszawie mogą być antybakteryjne?

Co to jest długopis antybakteryjny? Niektóre formy bakterii są szczególnie odporne i mogą przetrwać na wielu różnych powierzchniach tygodniami. Mogą to być blaty, klamki do drzwi i tak, zgadłeś, nawet długopisy. Antybakteryjne długopisy reklamowe w Warszawie hamują rozwój i przeżycie bakterii na swojej powierzchni. W ten sposób zapobiegają się przenoszeniu skażenia z osoby na osobę. Antybakteryjne długopisy reklamowe w Warszawie są powszechne w przemyśle spożywczym, ale są również idealne do stosowania w miejscach, w których istnieje większe ryzyko infekcji krzyżowych. W tej chwili miejsca takie jak domy opieki, gabinety lekarskie, kuchnie, szpitale i recepcje nie mają ich, ponieważ używają tanich długopisów lub długopisów promocyjnych z nadrukiem. Ale jest przypadek, że mogą być pewne korzyści, jeśli przestawią się na długopisy antybakteryjne.

Jak działają antybakteryjne długopisy reklamowe w Warszawie? Krótko mówiąc, długopisy antybakteryjne mają w procesie produkcji dodawaną do nich substancję, która hamuje rozwój bakterii. Istnieją trzy główne firmy, które produkują te dodatki, a każda z nich ma nieco inne wyjaśnienie, jak to osiągnąć. Warto zauważyć, że chociaż długopisy są zwykle nazywane długopisami antybakteryjnymi, w ich produkcji wykorzystywane są dwie różne technologie.

Technologia antybakteryjna – ten rodzaj technologii jest skuteczny przeciwko bakteriom. Technologia przeciwdrobnoustrojowa – jest skuteczna nie tylko przeciwko bakteriom, ale także szerokiemu spektrum drobnoustrojów, w tym pleśni, grzybom, a nawet wirusom jakie czasami mieszczą się na długopisach reklamowych z AdPen w Warszawie.